Prodej vily 4+1 138 m2, Chocerady – PRODÁNO

Základní informace

Popis nemovitosti

Tohle místo vás prostě chytne za srdce! Je úžasné a má neskutečnou atmosféru. Zkrátka i po tolika letech má tahle vila z roku 1945 v Choceradech svoje nepopsatelné kouzlo.

Je postavena na jižním svahu, pozemku dominují nádherné vzrostlé borovice, smrky, modříny a břízy a z obří terasy máte krásné výhledy na údolí řeky Sázavy a Komorní Hrádek. Když je horko, můžete si svou odpolední kávu vychutnat v posezení za domem, ale já vám garantuji, že většinu času budete trávit právě na hlavní terase. Ta je dostupná jak vchodem z kuchyně, tak po pohodlném širokém schodišti přímo ze zahrady.

Vila samotná má užitnou plochu 138 m2 a disponuje čtyřmi pokoji, samostatnou kuchyní, spižírnou a koupelnou s toaletou. Po krásném dřevěném schodišti můžete vystoupat na půdu, kde je možnost vytvoření dalších obytných prostor. Dále zde naleznete dílnu, kotelnu a prostornou garáž. Rekonstrukce je zde na místě, ale novým majitelům se tak nabízí možnost přetvořit toto místo na ještě krásnější.

Pozemek má bezmála 1700 m2 a poskytuje dostatek místa pro vaše letní odpočinkové aktivity, jako je četba, lenošení, koupání, grilování nebo posezení u ohně.

Chocerady jsou pro milovníky Sázavy pojem. Jsou skvěle dostupné z dálnice D1 a mimo dopravní špičku jste zde z centra Prahy za půl hodinky… Nabídnou vám základní občanskou vybavenost, ale jejich hlavní výhodou je malebné prostředí, možnost vycházek do okolních lesů, a hlavně řeka Sázava plná ryb.

Pokud hledáte klidné místo, kde si skutečně odpočinete a vyčistíte hlavu, kde naleznete třeba novou inspiraci, kde můžete pracovat nebo tvořit v nádherném prostředí, obklopeni stromy a zelení, právě jste jej našli!

Zbývá už jen jediné, objednat se na prohlídku a přesvědčit se na vlastní oči.

Parametry nemovitosti

Videoprohlídka

3D prohlídka

Mapa

List vlastnictví

Mapa katastru

Půdorys domu

Cena

Zaujala vás tato nabídka?

Pojďme se potkat a společně si tuto nemovitost prohlédnout. Věřím, že budete nadšeni!

 

+420 603 112 133tomas@realitykincl.cz

Další v nabídce