Prodej rodinného domu 6+1, Kovanice – PRODÁNO

Před a po (vizualizace)

NEO_8094Loßnice pro hosty-min
NEO_8111Dōtskž pokoj 2-min
NEO_8044Dōtskž pokoj-min
NEO_8052Loßnice-min
NEO_8029Obžvac° pokoj-min
NEO_8066Koupelna-min
NEO_8070Kuchynō-min

Základní informace

Popis nemovitosti

Dobrý den, dovoluji si Vám nabídnout rodinný dům ve středočeské obci Kovanice, 5 minut jízdy od Nymburka, 10 minut od centra Poděbrad a 7 minut od nájezdu na dálnici D11. Na pražském Černém Mostě jste odsud za půl hodinky.

Mám zde pro vás v nabídce vilu s bazénem v klidné ulici, odkud jste za 5 minut pěšky na cyklostezce podél Labe nebo třeba na rybách. Vila se nachází na pozemku o výměře 600 m2 a svým novým majitelům nabízí dvě obytná podlaží, sklep s garáží, přistavěný skleník, venkovní zastřešený bazén, posezení s krbem a vzrostlou zahradu plnou nádherně kvetoucích růží.

Nižší obytné patro vám nabídne velkou předsíň, kuchyň s průchodem do obývacího pokoje, dětský pokoj, komoru, samostatné wc a ložnici se vstupem do koupelny.

V patře pak naleznete dva obrovské pokoje s okny do ulice nebo zahrady, další pokoj s možností umístění střešních oken a koupelnu s toaletou. Vše v původním, ale udržovaném stavu.

Dům je napojený na obecní vodovod, ale disponuje i vlastní studnou, odpady jsou svedené do obecní kanalizace. Topit budete plynem s možností přepojení na elektrokotel a jako záložní je zde i kotel na tuhá paliva.

Pokud tedy hledáte dům se spoustou prostoru, kde bude bazén a zahradní posezení s krbem už jen příjemným bonusem, neváhejte se mě kontaktovat, rád se vám budu osobně věnovat.

Váš Tomáš Kincl

Parametry nemovitosti

Videoprohlídka

Mapa

List vlastnictví

Mapa katastru

Půdorys domu

Cena

Zaujala vás tato nabídka?

Pojďme se potkat a společně si tuto nemovitost prohlédnout. Věřím, že budete nadšeni!

 

+420 603 112 133tomas@realitykincl.cz

Další v nabídce