Prodej pozemku 969 m2, Poříčany – PRODÁNO

Základní informace

Popis nemovitosti

Pokud chcete stavět v Poříčanech, což je větší obec jen 20 minut od pražského Černého Mostu, nemáte aktuálně vůbec žádnou šanci. Žádný stavební pozemek zde není v tuto chvíli v nabídce. Máte v podstatě jen dvě možnosti. Buď rekonstruovat nějaký starší dům nebo stavět jinde.

A já pro vás jeden takový dům mám. Dle sdělení statika nelze bohužel rekonstruovat, je tedy nutná demolice, což osobně považuji za výhodu. Na zelené louce se přeci jen staví lépe a bourání jde velice rychle. Navíc se nemusíte přizpůsobovat původnímu půdorysu či dispozici domu. Ano, s demolicí jsou spojené další náklady, ale pokud si tyto náklady přičtete ke kupní ceně, získáte stále výhodnější pozemek, než jaké se prodávají v okolí.

Co tedy získáte? Pěknou obdélníkovou parcelu s jižní orientací, mírně svažitou, 969 m2 plochy. Současný dům je napojený na elektřinu, obecní kanalizaci a vlastní kopanou studnu. Na hranici pozemku je plynová přípojka a před domem možnost připojení k vodovodnímu řádu. I toto jsou skvělé benefity, o které se již nemusíte starat.

Navíc je malebná obec Poříčany zasazená v krásném okolním prostředí a její poloha je téměř strategická. Do lesů Kerska to máte coby kamenem dohodil, je přímo na trati mezi Nymburkem a Prahou, zároveň jste odsud za 2 minuty na nájezdu na hradeckou dálnici, v blízkosti města Sadská, Český Brod, Nymburk a Poděbrady se spoustou možností k nákupům, vyžití i relaxaci.

Pojďme si tedy společně zavolat a případně se i potkat přímo na pozemku, protože když je něco jediné, bývá to brzy pryč.

Hlavní výhody

Videoprohlídka

3D prohlídka

Mapa

List vlastnictví

Mapa katastru

Půdorys domu

Vzdálenosti

Čerpací stanice MOL 2 min, 180 m

Vlakové nádraží 6 min, 450 m

Autobusová zastávka 6 min, 450 m

Pošta 8 min, 550 m

Dětské hřiště 9 min, 650 m

ZŠ a MŠ Poříčany 11 min, 800 m

Fotbalové hřiště SK Poříčany 12 min, 900 m

Potraviny 12 min, 900 m

Zdravotní středisko 14 min, 1000 m

Sadská 7 min, 6 km

Český Brod 10 min, 7 km

Nymburk 17 min, 14 km

Praha Černý most 23 min, 30 km

Technické údaje:

  • Kopaná studna
  • Elektřina
  • Plyn
  • Kanalizace
  • Vodovod k napojení před domem
  • Mírně svažitý
  • Orientace na jih
  • Šíře cca 18 m
  • Délka cca 54 m

Cena

Zaujala vás tato nabídka?

Pojďme se potkat a společně si tuto nemovitost prohlédnout. Věřím, že budete nadšeni!

 

+420 603 112 133tomas@realitykincl.cz

Další v nabídce