Prodej domu Kostomlaty nad Labem – PRODÁNO

Vizualizace (před a po)

DSC04373-HDR3
DSC04376-HDR4
DSC04331-HDR6
DSC04343-HDR7
DSC04322-HDR8
DSC04371-HDR9

Základní informace

Popis nemovitosti

Dobrý den,

Kostomlaty nad Labem jsou moje srdeční záležitost! Aby také ne, vždyť tady od narození bydlím a o tom, jak se tady žije, vám můžu dlouho vyprávět. Já osobně bych neměnil!

Co se týká pozemků, jsou tady silně nedostatkovým zbožím a v nabídce nenajdete žádný už dlouhé měsíce. Kdo tady chce bydlet, nezbývá mu nic jiného, než si pořídit starší dům a ten si upravit podle svého. A jeden takový tady pro vás mám!

Jeho historie sahá do roku 1927 a co si na první pohled zamilujete, bude uzavřený dvorek, který poskytuje dokonalé soukromí. Dispozičně vám nabídne 3 prostorné pokoje a samostatný „vejminek“, jejichž vizualizaci naleznete v přiloženém videu, dále předsíň, koupelnu, technickou místnost a širokou chodbu, která dříve sloužila jako kuchyň a nyní se zde nabízí zřízení šatny nebo schodiště do podkroví, protože na velké a nádherné půdě můžete pohodlně zřídit další obytné místnosti.

K tomu vám bude k dispozici i prostorná garáž, kam se vám kromě vozu vejde i vše potřebné a další drobné zděné či dřevěné stavby na dvorku.

Dům samotný stojí na pozemku o výměře 922 m2, má podlahovou plochu 104 m2 a je napojen na elektřinu, plyn a obecní kanalizaci, disponuje vlastní kopanou studnou, případně se nabízí možnost napojení na obecní vodovod. Nachází se v centru obce, ani ne 200 m od Základní školy a vše důležité máte od domu do půl kilometru. Z nedalekého nádraží jste v centru Prahy za 53 minut a autem na Černém Mostě za 25 minut.

Obec disponuje slušnou občanskou vybaveností včetně několika prodejen potravin, restaurací, bankomatu, možnosti sportovního vyžití i odpočinku, to vše nedaleko přírody, a hlavně v blízkosti Labe, kterou ocení zejména rybáři a milovníci cykloturistiky. A kdo má rád lidi a společenský život, určitě ocení množství akcí, které se tu v průběhu roku pořádají. Více informací naleznete na webu obce https://kostomlaty-obec.cz/. Polikliniku, nemocnici, čerpací stanice a větší obchody pak naleznete v 6 km vzdáleném Nymburce a určitě stojí za zmínku i nedaleké lázeňské město Poděbrady.

Takže pokud se nebojíte rekonstrukce a chcete bydlet v té nejlepší vesnici ve Středních Čechách, zavolejte mi a domluvíme se na prohlídce.

Váš, Tomáš Kincl

Parametry nemovitosti

Videoprohlídka

3D prohlídka

Mapa

List vlastnictví

Mapa katastru

Půdorys bytu

Historická smlouva

Vzdálenosti od bytu

Základní škola – 200 m

Mateřská školka – 240 m

Cukrárna – 260 m

Restaurace – 260 m

Autobusová zast. – 300 m

Potraviny – 350 m

Sportovní areál u ZŠ – 350 m

Dětské hřiště – 400 m

Nádraží – 450 m

Bankomat – 450 m

Fotbalové hřiště – 550 m

Labe a cyklostezky – 2,3 km

Penny – 4,8 km

Čerpací stanice – 4,9 km

Poliklinika – 6,0 km

Lékárna – 6,0 km

Kaufland, Lidl – 6,8 km

Další v nabídce