Prodej domu Kostelec nad Černými lesy – PRODÁNO

Základní informace

Popis nemovitosti

Pokud hledáte rodinný dům ve skvělé lokalitě, blízko přírody, se zahradou a bazénem, kam se můžete téměř ihned nastěhovat, pak prosím zbystřete.

Dům v Kostelci nad Černými lesy vás v první řadě zaujme svým řešením, prostornými pokoji, pohodlným schodištěm a širokými chodbami, které však nejsou na úkor místností, které spojují. Tady nalezne každý člen vaší rodiny svůj vlastní prostor a soukromí a při troše vzájemné tolerance se dá pojmout i jako dvougenerační.

Dispozičně vám v přízemí nabídne předsíň, kuchyň se spižírnou a přilehlou jídelnou, velký obývací pokoj se vstupem na lodžii a zahradu, jeden velký samostatný pokoj a sprchový kout a toaletu. V patře se pak nachází tři veliké pokoje, koupelna, toaleta, dvě lodžie a technická místnost, která může sloužit jako šatna nebo skladiště.

Co jistě oceníte je garáž přes celou délku domu, takže zde pohodlně zaparkujete dva vozy za sebou. Dům je navíc téměř celý podsklepen, takže o úložné prostory všeho možného nebudete mít nouzi.

Kostelec nad Černými lesy má ideální polohu. Máte to odsud kousek do Prahy po kutnohorské státovce, během krátké chvíle jste na nájezdu na D1 nebo D11 a zároveň máte v blízkosti posázavské lesy, Voděradské bučiny a množství rybníků i památek pro rodinné výlety. K tomu přičtěte velice slušnou občanskou vybavenost města, zámek, pivovar, historické náměstí a arboretum a vyjde vám atraktivní místo pro vaše nové bydlení.

Zbývá už jen jediné, domluvit si prohlídku. Těším se na vás!

Váš, Tomáš Kincl

Hlavní výhody

Videoprohlídka

3D prohlídka

Mapa

List vlastnictví

Mapa katastru

Půdorys domu

Vzdálenosti

Orlen Benzina 800 m

Supermarket Billa 950 m

Česká Pošta 1200 m

Penny Market 1400 m

Náměstí a restaurace 1500 m

Základní škola 1500 m

Mateřská škola 1700 m

Zámek 1700 m2

Technické údaje:

Užitná plocha: 184 m2 + garáž a lodžie + sklep

Vytápění: tuhá paliva + elektřina (akumulační kamna)

Studna: ne

Městský vodovod: ano

Kanalizace: ano

Elektroinstalace: hliník

Vodovodní instalace: kov

Sklep: podsklepeno kromě garáže

Kolaudace: 1982

Cena

Zaujala vás tato nabídka?

Pojďme se potkat a společně si tuto nemovitost prohlédnout. Věřím, že budete nadšeni!

 

+420 603 112 133tomas@realitykincl.cz

Další v nabídce