Prodej bytu 3+1 80 m2, Stěžírky – PRODÁNO

Vizualizace (před a po)

Základní informace

Popis nemovitosti

Pokud hledáte nové bydlení pro svou rodinu a je pro vás v základních kritériích důležitý klid, dosah přírody a zároveň krátká vzdálenost do krajského města, pak prosím zbystřete.

Mám pro vás v nabídce byt o dispozici 3+1 o podlahové ploše 68 m2 v obci Stěžírky, jen 15 minut jízdy autem od centra Hradce Králové a 5 minut od nájezdu na dálnici D11.

Byt se nachází v přízemí bytového domu o šesti jednotkách. Ať už máte malé či odrostlé děti, určitě oceníte, že pokoj a ložnice spolu přímo nesousedí… Mezi nimi se nachází obývací pokoj a kuchyně, které jsou oddělené pouze příčkou a pokud budete chtít, můžete velice snadno změnit dispozici bytu na 3+kk. Okna jsou orientována na sever a západ.

Byt prošel před sedmi lety postupnou rekonstrukcí, jsou zde nová plastová okna, topení, kuchyň a koupelna a nastěhovat se můžete v podstatě ihned. Vytápění a ohřev teplé vody je zajištěn plynovým kotlem se zásobníkem o objemu 80 L a byt je napojen na městský vodovod.

K bytu náleží i 3 sklepní prostory, které navyšují celkovou plochu na 80 m2 a dále téměř devítimetrová terasa s přímým vstupem z obývacího pokoje, kde budete rádi trávit letní večery.

Veškerá občanská vybavenost se nachází v 1,5 km vzdálených Stěžerech nebo již zmiňovaném Hradci Králové.

V nejbližším okolí pak uvítáte nedaleký les či obecní koupaliště.

Pokud je pro vás tohle bydlení to pravé tak neváhejte a domluvte si prohlídku, rád vás bytem osobně provedu.

Váš, Tomáš Kincl

Parametry nemovitosti

Videoprohlídka

3D prohlídka

Mapa

List vlastnictví

Mapa katastru

Půdorys bytu

Další v nabídce