Prodej bytu 4+kk 80 m2, Pečky – PRODÁNO

Vizualizace (před a po)

_MP_5523kuchyň 3_2 s logem
_MP_5582koupelna 3_2 s logem

Základní informace

Popis nemovitosti

Příjemné a ideální bydlení pro větší nebo rozrůstající se rodinu a bez větších investic. Přesně tak by se dal nazvat světlý a prostorný byt o dispozici 4kk v Pečkách v okrese Kolín. Pěkně stranou od hlavní silnice, s dostatečným množstvím zeleně, míst k parkování i minimem provozu v okolí.  

Byt ve 3. patře má bezmála 80 m2 a nabídne svým novým majitelům prostornou předsíň, tři pokoje, z toho jeden se vstupem na lodžii a s orientací na jih a další dva s orientací na sever. Dále pak koupelnu se sprchovým koutem, samostatnou toaletu a obývací pokoj s kuchyní a jídelním koutem.

Byt se prodává částečně vybavený a noví majitelé jistě ocení nové rozvody elektřiny, radiátory a ani ne 4 roky starou kuchyňskou linku a spoustu úložného prostoru, ke kterému samozřejmě patří i sklep.

Dům je kompletně zateplený, s novými okny, vytápěn centrálním plynovým kotlem, kterému pro ohřev vody vypomáhají i solární panely na střeše domu.

Kdo není místní, jistě uvítá velice dobrou dopravní obslužnost Peček, které leží na hlavní železniční trati mezi Prahou a Kolínem, i nedaleký nájezd na dálnici D11 mezi Prahou a Hradcem Králové. Pro představu jste odsud vlakem za 35 minut na Masarykově nádraží nebo autem za 25 minut na Černém Mostě.

Dále jistě oceníte nedalekou večerku či větší obchody typu Penny nebo Tesco, nový městský park nebo slušnou občanskou vybavenost a služby.

Kdo by uvažoval pořídit byt jako investici nebo s cílem uložení finančních prostředků, může počítat se snížením pořizovací ceny v podobě nájemného od stávajících majitelů po dobu 1 roku.

Pokud vás tento skvělý byt zaujal, rád vás osobně přivítám na prohlídce!

Váš, Tomáš Kincl

Parametry nemovitosti

Videoprohlídka

3D prohlídka

Mapa

List vlastnictví

Mapa katastru

Půdorys bytu

Vzdálenosti od bytu

Večerka – 300 m

Penny – 1300 m

Tesco – 1000 m

Základní škola – 750 m

Mateřská škola – 800 m 

Dětské hřiště – 200 m

Lékárna – 950 m

Vlakové nádraží – 1200 m

Autobusové nádraží – 1200 m

Hřiště – 900 m

Přehled vyúčtování energií

Další v nabídce