Prodej bytu 3+kk 67 m2 s lodžií, Jarov – PRODÁNO

Vizualizace (před a po)

22chodba 3_2
25ložnice 3_2
5obývák 3_2
18poko 3_2

Základní informace

Popis nemovitosti

Dobrý den,

pokud hledáte byt se skvělou dostupností centra, měl bych pro vás prostorné 3+kk (3+1) s lodžií v osobním vlastnictví v 8. patře panelového domu a v těsné blízkosti základní školy. V okolí pak máte i několik dětských hřišť a mateřských školek.

Váš nový byt na pražském Jarově má celkovou užitnou plochu 78 m2 ( byt o výměře 67 m2, 9 m2 zasklená lodžie a 2 m2 sklep) je dispozičně rozdělen na obývací a spánkovou část. Ložnice a veliký dětský pokoj jsou orientovány na sever směrem do klidného prostranství se základní školou, kuchyň a obývací pokoj jsou pak prosluněny od východu. Mezi oběma částmi bytu se nachází zděné jádro s koupelnou a samostatným wc, které prošlo rekonstrukcí před 4 lety, stejně jako kuchyně.

V horkých letních dnech jistě oceníte, že vás z jihu chrání sousední byt, který zároveň tvoří i přirozenou zvukovou bariéru od Koněvovy ulice, i když o to se stará 8. patro samo o sobě. Ruch tady zkrátka neslyšíte. Další nespornou výhodou jsou ničím nerušené výhledy na Prahu.

Z velmi prostorné 9 metrové zasklené lodžie máte výhled na Třešňovku, přes kterou budete určitě rádi chodit za odpočinkem až do údolí Rokytky, kudy vede oblíbená cyklostezka do pražské Tróji. Sportovní vybavení si samozřejmě uložíte ve sklepní kóji, kam se vám vejdou 2 jízdní kola i kolečkové brusle pro celou rodinu.

Dům prošel v minulosti zateplením, má opravenou střechu a nový výtah. Parkovat můžete na pozemcích náležejících k domu bez modré zóny.

Přímo u domu můžete nasednout na zastávce Kněžská luka na tramvajové linky či autobus a třeba na Václaváku jste odsud za 20 minut.

Přímo u domu naleznete lékárnu, poštu a prodejnu potravin, v okolí pak máte veškerou potřebnou občanskou vybavenost, několik možností sportovního vyžití, parky a již zmiňovaná dětská hřiště.

 

Poplatky pro čtyřčlennou rodinu: 3600 Kč fond oprav, úklid, výtahy, odpady, voda, vytápění; 1100 Kč elektřina; 400 Kč plyn 1/4 roku; 500 Kč internet + TV

Pokud vás nabídka zaujala, neváhejte a objednejte se na prohlídku. Byt je k dispozici téměř ihned po převodu vlastnického práva.

 

Váš, Tomáš Kincl

Parametry nemovitosti

Videoprohlídka

3D prohlídka

Mapa

List vlastnictví

Mapa katastru

Půdorys bytu

Další v nabídce