Prodej bytu 2+1 81 m2, Vysočany – PRODÁNO

Vizualizace (před a po)

_MP_5523kuchyň 3_2 s logem
_MP_5582koupelna 3_2 s logem

Základní informace

Popis nemovitosti

Na první pohled působí všechny místnosti téhle 2+1 skutečně vzdušně a velkoryse. Aby taky ne, má téměř 81 m2 užitné plochy a čeká na svého nového majitele v pražských Vysočanech v ulici Zbuzkova.

Byt se nachází se v 4. patře činžovního domu s výtahem a hned po vstupu do bytu se ocitnete v grandiózní předsíni, která propojuje téměř všechny místnosti bytu a zároveň nabízí dostatek úložného prostoru.

Kuchyně je zde zachována původní, ale co se podlahové plochy týká, má přes 20 metrů, takže se vám sem pohodlně vejde i jídelní stůl a můžeme zde vlastně hovořit o regulérním 3+kk!

Vedlejší pokoj má okna orientovaná na sever a průchodem z kuchyně se zde nabízí obývací část. Dveřmi se pak dostáváte do vedlejší místnosti, která vás přímo ohromí svou velikostí. Tenhle byt je zkrátka pro lidi, kteří mají rádi prostor, přesně tak se tady budete cítit.

Byt je po částečné rekonstrukci, máte zde nové stropy a štuky. Na vás bude ještě úprava koupelny, toalety a kuchyně podle vlastních představ, čímž vyzdvihnete tento byt ještě o level výše. A abych nezapomněl, k bytu náleží i téměř čtyřmetrová sklepní kóje.

Na této adrese si rozhodně nebudete stěžovat na nedostatečnou dopravní obslužnost. Na stanici metra Vysočanská máte výhled z okna kuchyně, stejně tak na množství autobusových a tramvajových linek a nádraží Vysočany je od vás jen 4 minuty pěšky. Přesto zde žádné vlaky neslyšíte, o hlukovou bariéru se stará protější budova a dvojitá špaletová okna.

Na nákupy nebo do fitness centra to máte také jen přes ulici, a to do obchodního centra Fénix.

Vše včetně restaurací, úřadů a polikliniky pěkně pohromadě a za odpočinkem či sportem můžete zajít do rozlehlého parku Podviní.

 

Byt je sice družstevní, ale pokud zažádáte do 30. 9. 2022 o převod, může být již od 1. 1. 2023 v osobním vlastnictví.

Pokud zachováte družstevní vlastnictví, je prodejní cena 7.850.000 Kč a nesplacenou anuitu ve výši cca 1.500.000 Kč můžete uhradit  v následných měsíčních splátkách ve výši cca 7.000 Kč.

 

Takže pokud hledáte bydlení a městský život se vším všudy, právě jste jej našli. Stačí už jen jediné, zavolat a domluvit si prohlídku.

 

Těším se na vás

Váš, Tomáš Kincl

Parametry nemovitosti

Videoprohlídka

3D prohlídka

Mapa

List vlastnictví

Mapa katastru

Půdorys bytu

Další v nabídce