Prodej rodinného domu se stodolou, Krychnov – PRODÁNO

Základní informace

Popis nemovitosti

Ceny pozemků raketově rostou a po těch pěkných se jen zapráší… Určitou alternativou tomu mohou starší domy, které můžete zrekonstruovat nebo na jejich místě postavit dům nový. A právě jeden takový tady pro vás mám.

Nachází se v malebné obci Krychnov ve Středočeském kraji v okrese Kolín, který leží 15 km západně od Kolína směrem k historické Kouřimi a 45 km východně od Prahy.

Téměř sto let starý dům je postaven na pěkném rovinatém pozemku o výměře 988 m2, na kraji obce, kde je jen něco málo přes 50 domů a něco přes 100 obyvatel.

Stojí na kamenných základech a svá nejlepší léta má již za sebou. Přesto zde na vás dýchne jistá nostalgie z krásné a suché stodoly nebo z kamenného sklepa, který by určitě stálo zato zachovat.

Stavba je napojena na elektrickou energii, má vlastní vrtanou studnu a je připojena na nově vznikající obecní kanalizaci, která bude dokončena v příštím roce.

Z možností využití se zde nabízí rekonstrukce nebo demolice pro výstavbu nového rodinného domu, rekreační objekt, sídlo firmy s možností vybudování dílny nebo skladových prostor či uložení financí s potenciálem růstu ceny pozemků.

Pokud si přejete žít v klidu a téměř stranou od lidí, přesto však ve slušné dojezdové vzdálenosti do Prahy, Kolína, historické Kouřimi nebo královské Kutné Hory, může být pro vás toto místo to pravé.

Zavolejte mi a domluvíme se na prohlídce.

Parametry nemovitosti

Videoprohlídka

3D prohlídka

Mapa

List vlastnictví

Mapa katastru

Územní plán obce

Půdorys domu

Cena

Zaujala vás tato nabídka?

Pojďme se potkat a společně si tuto nemovitost prohlédnout. Věřím, že budete nadšeni!

 

+420 603 112 133tomas@realitykincl.cz

Další v nabídce