Prodej bytu 3+1 71 m2, Praha 5 – PRODÁNO

Před a po (vizualizace)

NEO_1201obyvaci pokoj 1
NEO_1191obyvaci pokoj 2
NEO_1078kuchyn
NEO_1116chodba
NEO_1100.lozniceloznice
NEO_1121.pokojicekdetsky pokoj

Základní informace

Popis nemovitosti

Když přijíždíte do ulice Kroupova, máte na chvíli dojem, že snad ani nejste v Praze. Dýchne na vás atmosféra klidné residenční čtvrti v těsném sousedství zalesněného vrcholu kopce Brabence, který je protkán vycházkovými stezkami a přitom jste jen 7 minut jízdy autem od pražského Anděla.

A do zmiňovaného lesa budou směřovat i na západ orientovaná okna dvou pokojů vašeho nového bytu, prostorné 3 + 1 v prvním patře dvoupodlažního cihlového domu o výměře 71 m2. A ruku na srdce, kdo v Praze by si nepřál mít výhled do zeleně.

Východ slunce si můžete naopak užívat při ranní kávě z velké lodžie, která vede podél celé čelní strany bytu. Šestnáctimetrová garáž a sklepní kóje jsou umístěny přímo pod bytem, i když zaparkovat se dá pohodlně i v přilehlém okolí.

Byt je před celkovou rekonstrukcí a já si pro vás připravil jako inspiraci pár vizualizací, jak může vaše nové bydlení vypadat.

V okolí pak máte vše, co potřebujete ke spokojenému bydlení. Dvě nejbližší autobusové zastávky MHD jsou od vás jen pár minut chůze a na metru Radlická jste pěšky za čtvrt hodinky. Drobné nákupy zvládnete v nedaleké prodejně a kdyby se vám přeci jen nechtělo vařit, hned vedle je skvělá restaurace Na Kopci, kterou můžu jen doporučit. Oběd pak můžete vysportovat v plaveckém bazénu nebo sportovním centru přímo pod kopcem.

Pokud se tedy nebojíte rekonstrukce a rádi byste si upravili a zařídili byt podle vlastních představ, čeká tahle 3+1 jen na vás. Ale moc neváhejte, už teď cítím, že její prodej nebude dlouho trvat.

Jestliže toužíte po prostorném bydlení, na dosah centra a přitom s výhledem do přírody, tak mi zavolejte nebo napište a uvidíme se na prohlídce.

Parametry nemovitosti

Videoprohlídka

Mapa

List vlastnictví

Mapa katastru

Půdorys bytu

Cena

Zaujala vás tato nabídka?

Pojďme se potkat a společně si tuto nemovitost prohlédnout. Věřím, že budete nadšeni!

 

+420 603 112 133tomas@realitykincl.cz

Další v nabídce