Prodej bytu 3+kk 86 m2, Praha 9 – PRODÁNO

Základní informace

Popis nemovitosti

Dobrý den,

pokud hledáte nové bydlení v Praze a jste navíc sportovně založená rodina, je tenhle byt pro vás přímo stvořený. Málokdo může totiž říct, že má cyklostezku hned za domem a v jeho okolí vše, co potřebuje ke spokojenému bydlení. Ať už hledáte samostatný pokoj pro home office nebo více místa pro celou rodinu a zároveň byste rádi bydleli nedaleko přírody, splní tento byt všechny potřebné předpoklady.

Samotný byt 3+kk o užitné ploše 76 m2 se nachází v 5. patře cihlového domu s výtahem v ulici Pod Harfou v pražských Vysočanech. Jedná se o velice klidnou rezidenční čtvrť Nová Harfa a byt je navíc celý orientovaný do vnitrobloku. Při vstupu do bytu vás na první pohled zaujme prostorná předsíň se samostatným vstupem do všech místností, komory, koupelny nebo samostatné toalety. Obývací pokoj s jídelnou a kuchyňským koutem s vestavěnými spotřebiči má fantastických 25 m2 se vstupem balkón. I ložnice má svůj vlastní balkón. Koupelna s vanou sice není nejmodernější, ale je čistá a určitě vám ještě mnoho let poslouží.

Když k tomu všemu ještě přidáte obrovskou prosvětlenou sklepní kóji a vlastní garážové parkovací stání, nemělo by vám z celkové užitné plochy 86 m2 zde už snad nic chybět.

Nespornou výhodou tohoto bytu je, že je ihned k nastěhování!

V okolí máte vše, jak se říká, po ruce. Polikliniku, školu, školku, dětská hřiště, restaurace, kavárny, kadeřnictví, fitness, obchody s potravinami nebo nedalekou nákupní galerii Harfa.

K tomu již zmíněná cyklostezka vedoucí až do pražské Tróji, venkovní fitness, ragbyové hřiště nebo místními velmi oblíbený park Zahrádky s rybníkem a psí loukou.

 

Tak co vy na to? Uvidíme se na prohlídce?

Byt se prodává v rámci insolvenčního řízení, máte tedy maximální právní záruku hladkého průběhu prodeje.

 

Napište nebo zavolejte, budu se osobně těšit na setkání s Vámi!

Parametry nemovitosti

Videoprohlídka

3D prohlídka

Mapa

Půdorys bytu

Další v nabídce